Невритан

Фітобальзам виготовлений з екологічно чистих свіжозібраних лікарських рослин  як протизапальний засіб при невралгії і невриті.

Невралгія – запалення периферичних нервів, що характеризується гострим болем в зоні інервації. Причинами невралгії є запалення або травма нерва, переохолодження, гострі та хронічні інфекційні захворювання. Так при запаленні трійчастого нерва спостерігається нестерпний зубний біль, (що помилково плутають із захворюванням зубів), відчуття заніміння, поколювання, виникають спазми м’язів обличчя. Больовий синдром посилюється при відчутті гарячого та холодного, заспокоюється в теплі.

«Невритан» має протизапальну і болетамувальну дію. Ефективно усуває запальні трофічні та вегетативні порушення в центральних відділах нервової системи. Знімає біль при травматичному ураженні периферичного нерва.

Допоміжні засоби. При невралгії трійчастого нерва для місцевих зігрівальних компресів необхідно застосовувати фітоконцентрат «Протиопікова рідина». Для втирання – фітоконцентрат «Данило», що володіє протизапальними властивостями.

Запобіжні заходи. Слід уникати переохолодження, стресів, оберігатися від інфекційних захворювань, оскільки це може спричинити загострення.

Рекомендовано вживати для профілактики загострень та усунення проявів невралгії і неврита. Найчастіше застосовується при невралгіях трійчастого,  сідничного, потиличного нерва, а також плечового сплетіння, міжреберних невралгій.

Склад: водно-спиртові екстракти трави меліси лікарської, квіток лаванди колоскової, трави суниці лісової, листя бобівника трилистого, коріння кульбаби лікарської, трави гірчака почечуйного, трави буквиці лікарської.

Вживати по 5 крапель на 30 мл теплої води тричі на день за 30 хв. до їди, 4-й раз – перед сном. Курс – 1 місяць. За необхідності курс повторити.

Протипоказання: вагітність, годування груддю, особиста чутливість до компонентів.

Строк придатності: 3 роки.

Умови зберігання. За температури від 0°С до 20°С .При зберіганні допускається наявність незначного осаду.

Пакування: флакон – 30 мл

Виробник: Україна, ФОП “Ансович” 03062 м. Київ, вул. Невська, 19, тел. 0(44) 456-21-62

Для продажу препарату не потрібний рецепт або вказівка лікаря. Даний препарат є рослинним і не містить компонентів, що відпускаються по рецепту.